כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים 2021

כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים 2021

תוכן עניינים

להשקיע מטבעות קריפטוגרפיים זה הדבר החם הבא ובואו נבין למה, מטבעות אלו הם כסף וירטואלי שקל להשתמש בתשלומים ובעסקאות פיננסיות אחרות.

עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים מושלמות באופן מאובטח ישירות באינטרנט באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין ללא מתווך פיננסי או ממשלתי מוסדר. ניתן גם לקנות, להחזיק ולמכור למטרות השקעה.

להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

הביטקוין היה המטבע הציבורי הראשון שהוצג בשנת 2009.

משקיעי ביטקוין שקנו ביוני 2011 ב -11 דולר לביטקוין (BTC), למשל, חוו תשואה שנתית עצומה של כמעט 100% נכון ליוני 2020.

מצד שני, משקיעים שקנו בסוף 2017 ב -19,283 דולר ל BTC איבדה 49% מההשקעה המקורית שלה החל מיוני 2020.

כיום קיימים בשוק יותר מ -1,500 מטבעות קריפטוגרפיים הניתנים ל"מוקשים ", או ניתנים להחלפה בכסף" פיאט "או מסורתי

עם זאת, הביטקוין הוא עדיין הפופולרי ביותר, עם נתח של כ -60% שוק החל מספטמבר 2020. 3 המשקיעים יכולים להשתמש בכל כמעט 300 פלטפורמות מקוונות, או בורסות, כדי לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים.

יש הרבה כלים זמינים שיעזרו לך לעקוב אחר הדברים. אתרים כמו Nomics, CoinDesk ו- Coinbase עוקבים אחר נתוני שוק בזמן אמת של מטבעות קריפטוגרפיים.

כיצד ואיפה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים

קניית מטבעות קריפטו היא קלה. בעוד שביטקוין הוא הפופולרי ביותר, קיימים מטבעות רבים, או חלופות לביטקוין. התהליך פשוט.

הורד אפליקציה כמו Coinbase, צור ארנק דיגיטלי והפקד כספים או השתמש בכרטיס אשראי לרכישת מטבעות.

אלא אם כן אתה מתכנן לבצע עסקאות גדולות, התהליך הוא קצר וקל לביצוע. זה לוקח 10 דקות או פחות.

אפליקציות ארנק דיגיטלי כמו Coinbase, Robinhood, Square Cash App ואחרות מקלות על רכישת ומכירת המטבעות שלכם בדולרים אמריקאים או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

ישנם אפילו כספומטים של מטבעות קריפטוגרפיים שבהם תוכלו להמיר את המטבעות ישירות למזומן.

בעוד שקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים היא דרך פשוטה ומשתלמת להשקעה, ישנם כלי רכב אחרים זמינים גם כן.

מטבעות ICO מטבעות קריפטוגרפיים, תעודות סל וחוזים עתידיים

רכבי ההשקעה האחרים בהשקעות קריפטוגרפיות הקיימים כיום הם הצעות מטבע ראשוניות (ICO), חוזים עתידיים בביטקוין ומוצרים המנוהלים באמצעות קריפטו כמו ה- Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

קרנות הנסחרות במטבעות קריפטוגרפיים (ETF) אינן נסחרות כרגע בארה"ב, אך הן קיימות מעבר לים.

ICOs הם דרך להביא לשוק מטבע אלט חדש. מטבעות מוצעים לראשונה למשקיעים על ידי מנהל לפני שהם זמינים לציבור מפלטפורמות מקוונות.

אם מטבע האלט יצליח, המשקיעים הראשונים ירוויחו מהעלייה במחירו.

חוזים עתידיים בביטקוין זמינים רק אצל סוחרי מתווכים הרשומים בנציבות ניירות ערך (SEC) ומוסדרים על ידי הרשות הרגולטורית בענף הפיננסי (FINRA).

מדוע מטבעות קריפטוגרפיים?

TD Ameritrade היא רשת תיווך מקוון מובילה למשקיעים קמעונאיים. היא אחת הראשונות שהציעו מוצרים מנוהלים באמצעות קריפטו וחוזים עתידיים בביטקוין.

Sunayna Tuteja, ראש תחום הנכסים הדיגיטליים וטכנולוגיית הספרים המבוזרים (DLT) ב- TD Ameritrade, אמרה מדוע החברה שלה משקיעה בפלטפורמת המטבע.

"ביטקוין פונה למגוון מגוון של משתתפי שוק ממגוון סיבות" עבור לקוחותינו, הפניית חלק מהנכסים הניתנים להשקעה לנכסים דיגיטליים היא חלק מתוכנית ההשקעה הכוללת שלהם ודרך נוספת להשיג פיזור תיק. "

TD Ameritrade מציעה גם חינוך קריפטוגרפי ללקוחותיה.

מטבעות ביטקוין לעומת אלט והשקעות אחרות

כאשר הביטקוין התרחב, מטבעות אלט התגלו כאופציות תחרותיות. Litecoin הוצגה בשנת 2011, תוך שהיא מציגה זמני עסקה מהירים יותר וטכנולוגיה משופרת. את'ריום הוא המטבע השני בגודלו של מטבע ההון מאחורי הביטקוין .

הוא צבר פופולריות מכיוון שיש לו חבילת מוצרים פיננסיים לבנקאות ומסחר אלקטרוני.

ובכל זאת, קריפטוגרפיה היא שוק של "אריות ועכברים". למתחרה הקרוב ביותר של ביטקוין יש נתח שוק של כ -13% לעומת כמעט 60% של ביטקוין.

באשר להשקעות מסורתיות, לרובם יש ערך שנמדד על ידי נכס בסיס, כמו חברה או נכס, התחייבות הלוואה או מדד כמו S&P 500. אך מטבע החשבון אינו עושה זאת.

במקום זאת, כמו בכל מטבע מסורתי, ערך הקריפטו מבוסס על מידת ההיקף שהוא מקובל. על פי סקר של מבטח עסקים מומחה וחברת ניהול סיכונים HSB, 36% מהעסקים הקטנים והבינוניים בארה"ב מקבלים מטבעות קריפטוגרפיים .6 59% נוספים מאותן חברות רכשו גם מטבע דיגיטלי לשימוש עצמי.

מטבעות קריפטוגרפיה אטרקטיביים עבור חלק מהמשקיעים לצורך פיזור הפורטפוליו מכיוון שהמחירים אינם מתואמים למחירי נכסים אחרים שהם עשויים להחזיק, כגון מניות, אגרות חוב או נדל"ן.

האם השקעה במטבעות קריפטוגרפיים בטוחה?

"מטבעות קריפטו ו- ICO עברו את שלב האיום המתפתח", אמר בוב וובסטר, מנהל התקשורת בארגון מנהלי ניירות ערך בצפון אמריקה (נאס"א) בראיון בדוא"ל ל"מאזן "." רגולטורי ניירות ערך ממשיכים להביא לפעולות אכיפה הקשורות לקריפטו. מוצרי השקעה. "

פלטפורמות קריפטוגרפיות מקוונות מוסדרות בעיקר ברמה הממלכתית והפדרלית כמשדרים כסף. הם אינם מוסדרים על ידי ה- SEC כמרכזיות. אין להם כללי מסחר סטנדרטיים או מגבלות עמלה כדי להגן על המשקיעים.

אין הגנות מפני פשיטת רגל מצד התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC) או התאגיד להגנת משקיעים בניירות ערך (SIPC), ואין דרישות דיווח פיננסי.

עם זאת, סוחרי מתווכים כמו TD Ameritrade המציעים כלי השקעה בקריפטו רשומים ב- SEC ומוסדרים על ידי FINRA.

עם זאת, על פי סקר שערכה Fidelity Digital Assets, הפלטפורמה של חברת ההשקעות הגדולה לאחסון ומסחר של נכסים דיגיטליים, שישה מתוך 10 משקיעים מוסדיים מאמינים שלנכסים דיגיטליים יש מקום בתיק שלהם.

אז אם אתה חושב על השקעה בקריפטו, אתה לא לבד.

בשורה התחתונה מאוד מומלץ להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים אבל גם חשוב לעשות זאת בחכמה.

Facebook
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף
כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

בחירת רואה חשבון מטבעות קריפטו היא החלטה קריטית עבור כל אדם או עסק העוסקים בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חיוני למצוא רואה