המטבעות הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021

המטבעות הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021

תוכן עניינים

אלה שבעה מהקריפטוסים הטובים ביותר בשוק.

חלף למעלה מעשור מאז שיצר סאטושי נקאמוטו המסתורי את הביטקוין, הצורה הראשונה והפופולארית ביותר של מטבע קריפטוגרפי בעולם.

למרות התהילה שלו, ביטקוין אינו המילה האחרונה בנושא מטבעות קריפטוגרפיים, יש כיום יותר מ -7,000 מטבעות קריפטוגרפיים.

עם מגוון כה רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, איך המשקיעים יודעים באיזו מטבע קריפטוגרפי הכי טוב להשקיע?

ממטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר העולים לכותרות ברחבי העולם וכלה במטבעות דיגיטליים פחות מוכרים שאולי לא שמעתם עליהם,

הנה שבעה מטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות בשנת 2021.

ביטקוין

הדבר הכי קרוב שתקבלו לקריפטוגרפיה של שבב כחול, הביטקוין שלט בשוק מאז שנמכרו הביטקוינים הראשונים בינואר 2009 – אבל זה לא אומר שתמיד היה מפרש חלק.

מחירי הביטקוין הגיעו לשיא של כ -20,000 דולר בדצמבר 2017 לפני שהתמוטטו בשנת 2018 והגיעו לתחתית של 3,234 דולר בסוף אותה שנה. אולם מאז, ביטקוין נהנה מחזרה כאשר המחירים זינקו ליותר מ- 40,000 דולר בינואר 2021 עבור שווי שוק של יותר מטריליון דולר – כלומר ביטקוינים היוו יותר מ- 69% משוק הקריפטו.

נתח התנודתיות ההוגן שלו של ביטקוין הואיל והמחירים נמשכו מאז שהגיעו לגובה זה, אך היותו השם הגדול ביותר בקריפטו נותן לו הסכמה עולמית שאין ליריבות פחות מוכרות, מה שהופך אותו לטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לקנות למשקיעים.

חדש בסוג הנכסים.

ביטקוין קאש

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ'יין, המאחסנת מידע על עסקאות קריפטו בתוך "בלוקים" של נתונים שיכולים להכיל 1 מגה בייט של נתונים. ככל שהמטבע הפך פופולרי יותר, גושי נתונים אלה התמלאו, האטו את עסקאות הביטקוין והעלו את עמלות העסקה. חלק ממפתחי הביטקוין הציעו פתרון שיצמצם למעשה את כמות הנתונים הדרושה בכל בלוק, אך אחרים האמינו שהדבר יפגע בשלמות המטבע הקריפטוגרפי – ולכן הם יצרו גרסה משלהם של הביטקוין באוגוסט 2017 וכינו אותו Bitcoin Cash. לביטקוין קאש יש חסימות שיכולות לאחסן 8 מגה בייט של נתונים, מה שמאפשר עסקאות מהירות ותכופות יותר עם עמלות נמוכות יותר. Bitcoin Cash עשוי להיות חדש יותר ופחות פופולרי מקודמו, אך יכולת הרחבה שלו פירושה שיש לו פוטנציאל צמיחה מדהים ומציבה אותו בתור המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר.

Litecoin (LTC)

מטבעות קריפטוגרפיים נוטים להיראות סתומים ומורכבים למי שלא מבין את הטכנולוגיה הבסיסית, אך Litecoin נוצר כדי לסייע בתיקון זה. למעשה, המייסד צ'רלי לי רצה ליצור את הגרסה ה"לייט "של ביטקוין ולפתח מטבע קריפטוגרפי שיכול למלא את התפקיד של" כסף לזהב של ביטקוין ". לי עשה בדיוק את זה עם Litecoin בשנת 2011, ויצר מטבע קריפטוגרפי שאימץ רבים מהתכונות הטובות ביותר של ביטקוין עם כמה פיתולים. לדוגמא, בעוד שעסקאות ביטקוין נמשכות כ -10 דקות לאישורן, עסקאות litecoin מהירות הרבה יותר, ונמשכות פחות משלוש דקות. בנוסף, אמנם נדרשים חומרה מיוחדת וכוח מחשוב גולמי מרשים למשתמשים בכריית ביטקוין, אך לליטקוין דרישות מערכת נמוכות בהרבה – למעשה, מחשבים רגילים מסוגלים לכרות עבורו. מהיר וקל יותר הוא שילוב רב עוצמה עבור משתמשים ומשקיעים כאחד.

Ethereum (ETH)

אחת הפילוסופיות העיקריות שעומדות מאחורי מטבעות קריפטוגרפיים היא ביזור המטבע. Ethereum לוקח את זה צעד קדימה – במקום לבוז כסף, המטרה של Ethereum היא לרכז את האינטרנט על ידי החלפת שרתים במערכת צמתים עולמית, וליצור "מחשב אחד לכל העולם". Ethereum היא פלטפורמת תוכנה המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ'יין, בה משתמשים יכולים להחליף מטבע קריפטוגרפי הנקרא אתר. את'ר הפך לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולאריים ביותר בעולם, עם שווי שוק של 139 מיליארד דולר שמציב אותו במקום השני רק בביטקוין בנתח שוק. אבל התיקו האמיתי הוא הפלטפורמה עצמה, שהפכה פופולרית מאוד כמארחת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים – במילים אחרות, לא רק המשקיעים מרוויחים מאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים והפופולריים ביותר בשוק, אלא גם מהשימושים הרחבים יותר של את'ריום עצמו.

Binance Coin (BNB)

כמו Ethereum, Binance Coin הוא הרבה יותר מ- Cryptocurrency – למען האמת, Binance Coin התארח במקור ב- Ethereum עד שהבורסה המבוזרת של Binance, או DEX, נכנסה לרשת בשנת 2017. Binance DEX היא פלטפורמה הדומה לאת'ריום, אם כי עם משימה אחרת. ה- Binance DEX היא פלטפורמה מבוזרת שבה משתמשים יכולים לא רק לקנות ולמכור מטבעות בינאנס אלא גם להשתמש ב- BNB כדי להמיר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מאחד לשני. זה הפך את ה- Binance DEX לבורסת הקריפטוגרפים הגדולה ביותר על פני כדור הארץ לפי נפח ועזר להניע את הפופולריות של הנכס הדיגיטלי. והכי חשוב, ה- Binance DEX מציע הנחה למשתמשים שמשלמים דמי עסקה בבורסה עם BNB – אסטרטגיה חכמה ששומרת על המשתמשים בפלטפורמה ועוזרת לקיים את צמיחתה של Binance Coin.

Tron (TRX)

השנה האחרונה הביאה טלטלה קיצונית בתעשיית הבידור והותירה אותה בשלה לשיבושים. זו בדיוק סוג ההזדמנות שמקימי טרון ודאי קיוו לה כשבנו פלטפורמה מבוזרת ומבוססת בלוקצ'יין לשיתוף תוכן. בעוד שרבות מחברות הבידור הגדולות בעולם מרוויחות מאיסוף ומכירת נתונים על המשתמשים שלהן, השימוש בטרון לא משאיר עקבות כאלה. למרות שהיא מגנה על המשתמשים, Tron מאפשרת גם ליוצרים לייצר רווח מתוכן שלהם ישירות דרך Tronix, צורת המטבע הקריפטוגרפי של טרון. הפלטפורמה זכתה לתהילה ומוכרות באותה מידה בשנים האחרונות בשל תעלוליו של מייסד קרן טרון, ג'סטין סאן, אך לא משנה איך אתה מרגיש כלפיו, אין להכחיש כי טרון הוא רעיון שאפתני – ולמרות שהוא לא הולכים להפיל את נטפליקס (טיקר: NFLX) מחר, זו השקעה ספקולטיבית מצוינת.

Chainlink (LINK)

פלטפורמת Ethereum מבוססת על חוזים חכמים, או הסכמים בין שני צדדים ברשת בלוקצ'יין עם העסקה הרשומה בבלוקים של נתונים. הבעיה היא שעסקאות אלה יכולות להתרחש רק בפלטפורמה כמו Ethereum, והם זקוקים לאיזושהי דרך למשוך נתונים מהעולם האמיתי לפלטפורמה על מנת לבצע חוזים חכמים בהתקיים תנאים מסוימים. הפיתרון הוא ספקי נתונים הנקראים אוראקלים, ובעוד שכמה פלטפורמות קריפטו יצרו דרכים לאורקלים לאחזר נתונים עבור הרשת שלהן, Chainlink הקימה מערכת מוניטין שמבטיחה שהנתונים מדויקים, מה שמבטיח את תקפותם של חוזים חכמים. לאחר אימות נתוני האורקל, הם משולמים באמצעות Link, מטבע החיפוש של Chainlink הנבחר. מערכת זו בונה אמון בפלטפורמה, והפופולריות הגוברת של מימון מבוזר, או DeFi, מסייעת להפוך את קישור למתמודדת על מטבע הקריפטו הטוב ביותר.

Facebook
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף
כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

בחירת רואה חשבון מטבעות קריפטו היא החלטה קריטית עבור כל אדם או עסק העוסקים בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חיוני למצוא רואה