האם ניתן לקנות נדל״ן עם מטבעות קריפטו?

לקנות נדלן עם מטבעות קריפטו

תוכן עניינים

ממקומות חניה ועד בתי נופש ובתים להשכרה, הכל ייקנה בקרוב בעזרת מטבעות קריפטוגרפיים. נדל"ן שנרכש באמצעות מטבע קריפטוגרפי הופך במהירות לפופולרית בקרב קונים, מוכרים ומשקיעים.

מטבעות קריפטו יכולים לעזור למוכרי נדל"ן, יזמים ומתווכים לשווק ולמכור נכסים בארץ ובחו"ל. ניתן לעשות זאת על ידי סגירת עסקאות באמצעות ביטקוין וצורות אחרות של מטבעות קריפטוגרפיים.

כמה מחברות תיווך הנדל"ן מתחילות למכור את נכסים בפורטוגל של לקוחותיהם עבור מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, בין היתר. בשביל זה, הלקוחות צריכים לדעת גם איך לקנות נדל"ן עם מטבע קריפטו. הזדמנויות השקעה חדשות הן רווחיות, ותוכלו להשיג עסקה טובה על ידי קנייה ומכירה של דירות להשכרה עם חדר שינה אחד אם תשקיעו בחוכמה.

בימים אלה, NFTs ופלטפורמות שונות להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים הפכו את זה לקל ונגיש יותר עבור כל אחד להחזיק נכס באמצעות ביטקוין או Ethereum.

אבל ככל שהשימוש במטבעות קריפטוגרפיים הולך וגדל, זה הופך כמה שאלות לנפוצות מאוד. באילו מקומות אתה יכול לבזבז את המטבע הקריפטו? אם יש לך כמות הגונה של מטבעות קריפטוגרפיים מונחים בכספת הוירטואלית, האם אתה יכול להשתמש בו כדי לקנות נכס?

בואו נחפור לעומק מה זה בדיוק מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד ניתן להשתמש בו ברכישת נדל"ן.

מה זה מטבעות קריפטו?

מטבעות קריפטו היא מעין מערכת תשלומים מקוונת מבוזרת הפועלת בעזרת בלוקצ'יין. ניתן להשתמש בקריפטו לקניית סחורות ושירותים באותו אופן כמו כסף אמיתי. עם זאת, יש לו חסרון שהוא לא מקובל על כל הספקים כצורת תשלום אמיתית. מטבעות קריפטו נוצרו בשנת 2008, עם הופעת הביטקוין. הוא נוצר מתוך כוונה לקבל תשלום עמית לעמית שלא היה כרוך בבנק מרכזי של צד שלישי.

זהו מטבע דיגיטלי או וירטואלי שנעשה מאובטח באמצעות קריפטוגרפיה. אתה לא יכול להכפיל את ההוצאות או לזייף את המטבע. נעשה שימוש במספר מטבעות קריפטוגרפיים על בסיס טכנולוגיית הבלוקצ'יין. זהו ספר חשבונות מבוזר המוכנס על ידי רשת נפרדת של מחשבים. המאפיין המובהק ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים הוא שכל רשות מרכזית אינה מנפיקה אותם. זה הופך אותם לחסינים בפני כל מניפולציה או התערבות ממשלתית.

מטבעות קריפטו נתקלים בביקורת פעמים רבות בשל השימוש בהם לפעילויות לא חוקיות, תנודתיות שער החליפין ופגיעות התשתית. אבל הם גם זוכים לשבחים על חלוקתם, השקיפות וההתנגדות לאינפלציה שלהם.

יש מגוון רחב זמין במטבעות קריפטוגרפיים כעת. כמה מהפופולריים שבהם הם ביטקוין, Ethereum ו-Dogecoin. אתה יכול להשיג מטבעות קריפטוגרפיים דרך אתרי בורסה ואפליקציות רבות. ברוקרים מקוונים רבים מציעים הזדמנות להשקיע גם במטבעות קריפטוגרפיים.

יתרונות וחסרונות של מטבעות דיגיטליים

מטבעות קריפטו מקלים עליך מאוד להעביר את הכספים ישירות בין שני צדדים. אתה לא צריך צד שלישי מהימן כמו חברת כרטיסי אשראי או בנק. אז העברות אלו מאובטחות באמצעות מפתח ציבורי, מפתח פרטי וצורות שונות של מערכות תמריצים.

בעולם הוירטואלי, לארנק או כתובת חשבון יש מפתח ציבורי בעוד שהמפתח הפרטי נמצא רק אצל הבעלים וניתן להשתמש בו לצורך כניסה לעסקאות. העברות כספים מלוות בעמלות עיבוד זניחות והמשתמשים יכולים להימנע מהעמלות הגבוהות שגובים בנקים ומוסדות פיננסיים.

חסרונות

מחירי שוק המטבעות הקריפטו מבוססים על ביקוש והיצע. שער החליפין של מטבעות קריפטו שונים משתנה באופן נרחב מכיוון שהמטבעות הקריפטו אמורים להגיע עם רמה גבוהה של מחסור.

איך לקנות נדל"ן עם מטבעות קריפטו

עם מערך נכון של מבנה משפטי ומס, רישומי נדל"ן עבור קונים עם ביטקוין מציגים הזדמנות ייחודית. לביטקוין יש פוטנציאל עצום עבור משקיעים וכורי מטבעות וירטואליים. לדוגמה, חלק גדול מאספקת הביטקוין בעולם מוחזק על ידי כורים וספקים מסין, יפן, איסלנד, צ'כיה, גאורגיה וקנדה.

לביטקוין ולמטבעות קריפטו אחרים יש אופי תנודתי. בהתחשב בכך, כורים ומשקיעים מנסים להביא גיוון בתיק ההשקעות שלהם. ניתן לעשות זאת באמצעות השקעה בנדל"ן ובמתכות יקרות.

יתר על כן, ניתן לבנות ולסגור עסקאות נדל"ן עם ביטקוין ביעילות. לרוב זה מהיר יותר מעסקה המסתמכת רק על דולרים. זאת במיוחד במקרה של עסקת מקרקעין בה מעורב קונה זר.

החוכמה היא לדעת איך לבנות עסקת נדל"ן באמצעות ביטקוין כאמצעי התשלום. זה יכול להיעשות בשתי דרכים. הראשון הוא כל עסקאות הנדל"ן בביטקוין והשני הוא עסקאות ביטקוין ודולר ארה"ב.

האם אתה יכול לשקול ביטקוין כאמצעי תשלום עבור עסקאות נדל"ן?

האפשרות הראשונה הכוללת רק ביטקוין כוללת מספר סיכונים ומכשולים. אלה קשורים לסטטוס המשפטי והמיסוי הנוכחי של ביטקוין. זה גם מחייב את המוכר לקבל ביטקוין כאמצעי התשלום עבור העסקה. שיטה זו אטרקטיבית אם גם הקונה וגם המוכר הם חובבי ביטקוין.

באפשרות השנייה, מחזיק הביטקוין יכול לרכוש כל רישום נדל"ן בארה"ב. הדרישה היחידה היא שהמחזיק יעבור את בדיקת הנאותות הנדרשת. אפשרות זו קשורה קשר הדוק לתהליך המסורתי של עסקאות נדל"ן בארה"ב. זוהי אפשרות קלה ואטרקטיבית יותר עבור כל המוכרים ואותם המוכרים שיש להם נכסים דיגיטליים מקומיים ובינלאומיים.

כמה מיתוסים שכדאי להיות מודעים אליהם

מיתוס 1: ניתן לעשות בו שימוש לרעה

זהו מיתוס שמכיוון שלמטבע קריפטוגרפי יש אופי אוטונומי למחצה, ניתן להשתמש בו בקלות במספר פעילויות לא חוקיות כמו הלבנת הון והעלמת מס.

היתרון באנונימיות זו הוא שניתן להשתמש במטבע קריפטוגרפי גם לשמירה על האנונימיות והוא מציע יתרונות מרובים כמו הגנת פרטיות מוחלטת לחושפי שחיתויות מכיוון שהזהות נשארת אנונימית.

מיתוס נוסף הוא שלא ניתן לאתר עסקאות בביטקוין. אם לומר את האמת, מזומן הוא האמצעי הפרטי ביותר לביצוע עסקאות. מטבעות וירטואליים הם פחות פרטיים.

לדברי ג'ייסון ויינשטיין, תובע פדרלי לשעבר וסגן עוזר כללי בחטיבה הפלילית של משרד המשפטים, ביטקוין ובלוקצ'יין מועילים למדי עבור רשויות אכיפת החוק. היתרון הברור ביותר הוא שבלוקצ'יין מאפשר לעקוב אחר כל העסקאות הכוללות כתובת ביטקוין. ניתן לאתר אותו לעסקה הראשונה.

זה מספק לרשויות אכיפת החוק את הרישומים הדרושים למעקב אחר כסף, בדרכים שאינן אפשריות במזומן. אז אתה יכול לעקוב אחר התשלומים שלך במקרה שאתה מעדיף לרכוש נדל"ן עם מטבע קריפטוגרפי. עם זאת, אנו עדיין ממליצים לך להתייעץ עם איש מקצוע שמכיר כל פרט ופרט של עסקאות ותהליכי ביטקוין.

מיתוס 2: ביטקוין אינו מוסדר בארה"ב.

רוב האנשים חושבים שביטקוין לא מוסדר בארה"ב. זה שגוי. בארה"ב, הביטקוין והעסקאות שלו מוסדרות על ידי הדברים הבאים:

  • רשת אכיפת פשעים פיננסיים ("FinCen")
  • המשרד האמריקאי לבקרת נכסים זרים ("OFAC")
  • ועדת מסחר בחוזים עתידיים על סחורות ("CFTC")
  • שירות מס הכנסה ("מס הכנסה")
  • מדינות בודדות

רוב המטבעות הקריפטו תנודתיים וזו הסיבה שהמשקיעים מעוניינים יותר להשקיע בקריפטו ולהרוויח על ידי קנייה ומכירה שלו. הם מעדיפים את זה על פני כסף מסורתי. זה בדיוק כמו מניות כשאתה קונה ומוכר אותן בתקווה להרוויח. מס הכנסה רואה במטבעות קריפטוגרפיים נכס הוני, מה שהופך אותו לחייב במס רווחי הון.

אם אתה מרוויח ממכירת נכס, זה יהיה רווח הון. אם אתה קונה ומוכר נכס באותה שנה, זה יהיה רווח הון לטווח קצר. שמירה על נכס במשך יותר משנה והרווח ממנו נכלל בקטגוריה של רווח הון לטווח ארוך.

מס רווחי ההון שלך ישתנה בהתאם למשך הזמן שבו היה בבעלותך את הנכס וכן העלויות הקשורות אליו.

קניית נכס נדל"ן באמצעות ביטקוין

לשם כך, עליך לחפש חברות ביטוח בעלות ונאמנות המטפלות בעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים ולא מתמקדות רק במזומן. אם תמצא את אלה, רוב הסיכויים שהעסקה תהיה בביטקוין או ב-Ethereum. ישנם מעט מאוד מקרים של מטבעות קריפטוגרפיים מלבד שני אלה. אם אתה רוצה לדעת איך לקנות נדל"ן עם מטבע קריפטוגרפי, אלה הדרישות היחידות.

יתרונות של רכישת נדל"ן עם ביטקוין

קבל נכס מאובטח יותר

ערך הקריפטו הוא תנודתי מה שאומר שהוא משתנה לעתים קרובות. לפיכך, ערך הביטקוין יכול לרדת יותר ממה ששילמת עבורו. או שהוא יכול גם להיות בעל ערך רב יותר. ערכו מתמודד עם תנודות מדי יום.

כאשר אתה קונה נכס או דירת חדר שינה אחד למטרות השכרה, בהמשך, אתה מחליף נכס הפכפך בנכס בטוח יותר. נכון שערך הנדל"ן גדל הרבה יותר לאט ממטבעות קריפטוגרפיים, אבל גם סביר להניח שהוא יפחת בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים, ובכך להטות את העסקה לטובתכם.

הנחה פוטנציאלית

אם אתה מוצא מוכר עם מטבעות קריפטוגרפיים, רוב הסיכויים שהם עשויים גם להציע לך הנחה. אם המוכרים מצפים לקבל רווח מהמטבעות הקריפטו שהצעתם להם, הם עשויים אפילו לקבל מחיר נמוך יותר עבור הבית שבמכירה.

מהירות רכישה מהירה יותר

כאשר אתה קונה בית במזומן, אתה יכול לשלם עם קריפטו ולהאיץ את תהליך הקנייה על ידי ביטול כל הליכי המשכנתא. אם יש לך מספיק מטבעות קריפטוגרפיים לרכישת הבית, זה מחזק את התיק וההצעה שלך.

אתגרים שאתה עלול להתמודד עם בעת רכישת נדל"ן עם ביטקוין האופי הפכפך של הביטקוין

מכיוון שכל צורות המטבעות הקריפטו תנודתיים, ערכו יכול לעלות או לרדת במהירות. הערך יכול להשתנות כאשר אתה קונה את הבית. בגלל אי ​​הוודאות הזו, ייתכן שהמוכר לא יהיה מעוניין בקריפטו כאמצעי תשלום.

נדל"ן בדרך כלל מציע רווח ומוכרים יכולים לקבל הרבה יותר ממה ששילמו עבורו במקור. אם הם מקבלים מטבע קריפטוגרפי בתמורה לבית, הסיכוי שירוויחו אינו 100%.

חוסר היכרות עם המטבע הדיגיטלי

מטבעות קריפטו קיים כבר יותר משנה אבל רק עכשיו הוא צובר תאוצה. אנשים רבים עדיין מהססים להמשיך ולבצע כל סוג של עסקה במטבע קריפטוגרפי, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלהם.

יכול להיות קשה למצוא חברות ביטוח והפקדות שמוכנות להתעסק במטבעות קריפטוגרפיים. מי שכן מבין את פעולתו של מטבעות קריפטוגרפיים עדיין לא מוכן להמשיך עם מטבעות קריפטוגרפיים. הסיבה לכך יכולה להיות בגלל המטבע הדיגיטלי והאנונימיות הקשורה אליו. למרות שעסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים נרשמות בבלוקצ'יין, הן קשורות לזהות ולא לשם.

המוכרים עשויים להתקשות לאתר את מקור הכסף אם לא מדובר בכסף נייר מסורתי. מכיוון שלא ניתן להוכיח בקלות את מקור הכסף, הוא מתקבל בקלות על ידי המוכרים.

עסקאות נדל"ן עם ביטקוין

יש לך שתי אפשרויות שונות בכל הנוגע לשקול עסקאות נדל"ן עם ביטקוין:

אפשרות 1: עסקת נדל"ן All-Bitcoin רוכש יעביר את הביטקוין מהארנק הדיגיטלי שלו למוכר. ייתכן שתצטרך גם לבצע את העסקה לעורך דין או לסוכן נאמנות.

בעסקת All-Bitcoin, אם הקונה הוא תושב מס בארה"ב, הוא יצטרך לשלם מס הכנסה כתוצאה מהעסקה.

אפשרות 2: עסקת נדל"ן ביטקוין- דולר

אם מוכר לא מוכן לסחור בביטקוין, הוא יכול לבקש מהקונה להמיר את הביטקוין שלו לדולרים. זה ישמש למקדמה, יתרת סגירה, הוצאות ומסי העברה.

אם הקונה אינו מארה"ב, זה יכול להיות קצת אתגר. תחילה תצטרך לפתוח חשבון בארה"ב, ולאחר מכן, להמיר את אחזקות הביטקוין לדולרים.

לסיכום

ביטקוין יכול להוות יתרון למוכרי בתים אם הם רוצים לפנות למשקיעים עם אחזקות ביטקוין. זה יכול לעזור לייחד את הרישומים שלהם ולמשוך רכישות חדשות באמצעות הביטקוין בשווי מיליוני דולרים.

אם אתה בוחן מטבעות קריפטוגרפיים, קרוב לוודאי שזה יהיה ביטקוין או Ethereum. מטבעות קריפטו היא עדיין שיטה חדשה יותר ולכן למצוא חברת ביטוח או מוכר העוסקים בביטקוין או ב-Ethereum יהיה קצת קשה. יהיה קשה עוד יותר להתמודד איתם עם מטבעות קריפטוגרפיים פחות מוכרים.

החדשות הטובות הן שמוכרים מוכנים יותר לעבוד אם תציעו את הצעת ה"מזדמן". לדוגמה, 22 ביטקוין אולי נשמעים מאיימים, אבל ברגע שהם נמכרים ומומרים למזומן, זו עשויה להיראות הצעה מפתה הרבה יותר.

Facebook
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף
כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

בחירת רואה חשבון מטבעות קריפטו היא החלטה קריטית עבור כל אדם או עסק העוסקים בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חיוני למצוא רואה