5 דברים שאפשר לעשות מלבד לדאוג לנגיף הקורונה ומחיר הביטקוין

5 דברים שאפשר לעשות מלבד לדאוג לנגיף הקורונה ומחיר הביטקוין

תוכן עניינים

החציון של ביטקוין ווירוס הקורונה עדיין שולטים בכותרות התקשורת, הנה חמישה דברים שצריך לעשות כשממתינים לסיום שני האירועים.

בואו נודה בזה: בין אם אתה חובב קריפטו נלהב ובין אם סתם מעוניין במעט בתעשייה הפורחת הזו, רוב הסיכויים שקראת, ראית או שמעת יותר סיפורים על נגיף הקורונה והביטקוין (BTC) שמחציתם היית רוצה .

למען האמת, נגיף הקורונה הוביל לכך שהעולם הסכים באופן קולקטיבי ללחוץ על הפסקה באופן חסר תקדים, כך שהעובדה שמגיפה עולמית מתרחשת במקרה באותו זמן כמו האירוע החשוב ביותר בקריפטו, פירוש הדבר שמלואו, ניתן לצפות בסיקור תקשורתי 24/7.

עם זאת, לפעמים אנשים פשוט זקוקים להפסקה מההפצצה המתמדת של סיפורי חדשות עגומים וטכניים של ביטקוין, אז הנה חמישה דברים שתוכלו לעשות שאינם קשורים לירוס הקורונה או הביטקוין.

מלכלכים את הידיים ובונים אסדת כרייה

רוב התחביבים הם יקרים, וכרייה אינה יוצאת דופן, במיוחד כשמדובר בקניית החומרים הנדרשים. בטח, זה לא מאמץ מאמץ, ואפילו אפשרויות התקציב הנמוך יחזירו לאדם כמה מאות דולרים, כמו גם עלייה בחשבון החשמל החודשי שלהם. אבל אם כל התנאים מיושרים, חובבים עשויים להרוויח!

במקרה זה, אסדה המבוססת על יחידת עיבוד גרפי תעשה את העבודה, שכן אסדת כריית ביטקין של ASIC דורשת השקעה רצינית יותר.

יש מספר רב של מדריכי הדרכה שם המסבירים איזו חומרה לקנות, כיצד להרכיב אותה ואיזו תוכנה להריץ להשיג את הרכיבים ולהרכיב אותם קל, במיוחד לבעלי ניסיון בהרכבת מחשב אישי. .

אלו עם מערך משחקים טוב יכולים אפילו להתחיל לכרות כבר עכשיו, ואם התוצאות חיוביות, הכורה יכול להמשיך להוסיף כרטיסי גרפיקה כנדרש.

בכל הנוגע לרווחיות הכרייה, ישנם כמה משתנים המעורבים, ולכן הפעלת סימולציה באמצעות מחשבון כרייה היא רעיון טוב. כורים עתידיים יצטרכו להכיר גם את כוח הגיבוב, קושי בכריית הרשת, מחיר החשמל במדינתם ומחיר המטבע עצמו.

למד על אופציות ומסחר בשוליים

שתי האופציות ומסחר בשוליים מתוארים בעקביות כדרכי מסחר מורכבות וקשות ביותר לתפיסה. כל אחד מהם נכנס לקטגוריית סיכון גבוה / תגמול גבוה, מה שהופך אותם למעניינים ביותר לחקירה.

חוזה אופציות מוגדר כחוזה המעניק למחזיקו את הזכות לקנות ולמכור נכס במחיר קבוע מראש במסגרת זמן ספציפית. זה בעצם נותן לרוכש את היכולת להמר על מחירו של נכס בנקודת זמן מסוימת ולקנות אפשרויות שיחה או מכירה לנכס אם הקונה מאמין שהוא יעלה או ירד.

מסחר בשוליים מאפשר לכל אחד לקחת הלוואה על היתרה הזמינה שלו ולסחור עם מעלה וחיסרון. משמעות הדבר היא שסוחרים יכולים להכפיל את הרווחים שלהם, אך הם יכולים לאבד את כל היתרה שלהם בירידה של אגורה.

לדוגמא, אם משקיע מחליט למנף יתרה של 1,000 דולר עם מרווח של פי 10, זה כמו שאותו אדם משקיע 10,000 דולר מבלי שיהיה לו בפועל בחשבון שלו. אם הסוחר מבצע את השיחה הנכונה, הרווחים יוכפלו בעשר, אך אם השוק מתנדנד בכיוון ההפוך, ההפסד הקל ביותר יחסל את החשבון.

ביזור על ידי הפעלת צומת ביטקוין

במילים פשוטות, צמתים של ביטקוין הם עמוד השדרה של הרשת. בעוד הכורים מעבדים עסקאות ו"יצרים "חסימות חדשות, הצמתים מנהלים תיעוד משותף של הבלוקצ'יין. בעוד שכורים נועדו בתחילה לשמש גם כצמתים, בריכות הכרייה שינו את הדינמיקה הזו.

הפעלת צומת מועילה לשמירה על רשת הביטקוין שכן צמתים מאמתים כי כל העסקאות לגיטימיות. שימוש בארנק מבוסס אינטרנט או בלקוח קל לא משאיר שום אפשרות אלא לסמוך על הצומת שדרכו מתבצעות העסקאות, ולמשדרי העסקה של צד שלישי תהיה גישה לחלק מנתוני המשתמש.

עבור מי שעוסק בפרטיות, הפעלת צומת היא דרך להשתלט על העסקאות של עצמו, לשפר את הפרטיות והבטיחות ולבטל את הצורך לתת אמון בשירות צד ג '.

הפעלת צומת היא למעשה לא קשה לביצוע והיא אינה דורשת ידע רב כמו אפילו פטל פטל! יכול לעשות את זה. עם זאת, זה דורש הרבה שטח אחסון מכיוון שבלוקצ'יין של ביטקוין תופס בערך 275 ג'יגה בזמן הכתיבה.

גוון על ידי מחקר בענפי היי-טק מעניינים אחרים

קריפטו היא אחת ההשקעות העתידניות או העצבניות ביותר שאדם יכול לבצע, אך ישנם מגזרים שוליים אחרים שיש לשים לב אליהם. התפתחויות מהירות בבינה מלאכותית, כריית נתונים גנטיים וכריית אסטרואידים הם רק כמה מהתחומים המתהווים שבטוח יעיפו את רוחם של רוב משקיעי הקריפטו.

השתמש בביטקוין לתרומה למטרות COVID-19
נעילות המנדט שהביאו מגיפת נגיף הכורון שינו את חיי היומיום של כולם, אך עבור אלה המושפעים ישירות מהנגיף ההשפעה אינה ניתנת לדמיון.

הקוראים לא יכולים לעשות הרבה מלבד לעקוב אחר הכללים ולהישאר בבית, אבל אלו שיש להם כמה סאטושי פנויים יכולים לחולל שינוי אמיתי. הצלב האדום האיטלקי פתח גיוס תרומות ביטקוין בתחילת מרץ, ותוך שלושה ימים בלבד הושגה המטרה.

הוקמה יעד חדש, והכספים שנאספו מהנסיעה הראשונה שימשו לבניית משרה רפואית למענה חירום. נכון לעכשיו ישנם גיוסי תרומות חדשים רבים ואלה שיכולים לשקול תרומה כדרך לעזור לנזקקים.

פשוט הישאר עסוק וחשוב חיובי
אלה רק כמה דברים שאנשים יכולים לעשות כדי להוריד את דעתם מהמחצית הקרובה וממגפת הנגיף הכורוני, אך האפשרויות הן אינסופיות. אם קיבלת הצעה, אל תהסס להפיל ציוץ ולספר לנו אילו דברים בונים אתה עושה בזמן שאתה ממתין לסיום השהייה בבית.

Facebook
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף
כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

בחירת רואה חשבון מטבעות קריפטו היא החלטה קריטית עבור כל אדם או עסק העוסקים בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חיוני למצוא רואה