קניית מתנות בישראל באמצעות מטבעות קריפטו?

קניית מתנות בישראל באמצעות מטבעות קריפטו?

תוכן עניינים

הרעיון של קניית פרחים עם קריפטו הוא לא רעיון חדש, אבל הרעיון לקבל זר פרחים במשלוח עד פתח ביתכם באותו מחיר כמו כוס קפה מעולם לא היה כל כך קרוב להיות המציאות.

איך נדע שזו אשליה? בואו נסתכל על מה שקורה היום. בישראל אפשר לקנות פרחים באמצעות קריפטו וגם לשלם בקריפטו על זר פרחים. אבל יש כמה מגבלות בדרך החדשה הזו לעשות עסקים. לדוגמה, אינך יכול להשתמש בכרטיס אשראי או בחשבון PayPal שלך כדי לשלם עבור הרכישה, למרות שבתקופה האחרונה פייפאל יותר ויותר מתחילה לאפשר זאת. אומנם לא כל חנות פרחים מקבלת זאת אבל אנחנו ממש בדרך לשם. ריגלו מוכנה לבצע משלוח פרחים מהיום להיום באמצעות מטבע קריפטו.

פרחים הם אחת המתנות הפופולריות בישראל. רוב האנשים קונים פרחים עבור יקיריהם וחבריהם על בסיס קבוע. אבל מה אם אתה יכול לקנות פרחים עם ביטקוין? הרעיון לקנות זר פרחים בביטקוין נשמע כמו אשליה שקיימת אפילו היום בישראל. האמת היא שיצאנו לבדוק ובהתחלה ניחנו לדעת שלא ניתן לעשות זאת כי אין חנויות פרחים או חנויות מתנות שמקבלות מטבעות קריפטוגרפיים כתשלום. אך התעקשנו למצוא וזיהינו את ריגלו ופרחי אלה חנויות פרחים ומתנות שמוכנות לקבל תשלום באמצעות מטבעות קריפטו.

אז איך זה עובד?

זה עובד בדרך הבאה – נכנסים לאתר של REGALO מתקשרים לשירות לקוחות שלהם ומבקשים לשלם באמצעות מטבע קריפטו, כרגע הם מקבלים את המטבעות הגדולים כמו ביטקויין ואיתריום ובעתיד יכול מאוד להיות שיקבלו מטבעות נוספים ויפתחו זאת לכל אופציות המטבעות. הם מעבירים לכם את הכתובת של הארנק שלהם ואתם מעבירים להם את הסכום תוך פחות מדקה מרגע קבלת התשלום המארז יוצא להכנה והוא כבר בדרך למקבלים וכך ניתן לבצע משלוח שוקולד בהרצליה ולקנות בריגלו שהיא חנות מתנות הרצליה.

איך מקבל הקהל הישראלי את הבשורה?

מסקר שנערך בישראל עולה כי בעוד שלמעלה ממחצית מהנשאלים התנגדו לרעיון התשלום בקריפטו עבור פרחים ומתנות, רק 20% התנגדו לשימוש בו להעברת כסף. זה יכול להיות שאנשים פתוחים יותר לקבל קריפטו כאמצעי תשלום באופן כללי, אך מהססים להשתמש בו לרכישות יומיומיות.

לא ברור האם השימוש במטבע דיגיטלי יתקבל בציבור כאמצעי תשלום. יש הרבה אנשים שלא רוצים להשתמש בקריפטו לרכישות יומיומיות, והם ישמחו להמשיך לשלם במזומן. חלק מהמומחים מאמינים שקריפטו יהפוך יום אחד לצורת תשלום מיינסטרים, בעוד שאחרים חושבים שזה תמיד יהיה יותר כלי השקעה. הדבר היחיד שברור הוא שהשימוש במטבע דיגיטלי כאמצעי תשלום ימשיך לגדול.

Facebook
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף
כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

בחירת רואה חשבון מטבעות קריפטו היא החלטה קריטית עבור כל אדם או עסק העוסקים בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חיוני למצוא רואה

לקנות נדלן עם מטבעות קריפטו

האם ניתן לקנות נדל״ן עם מטבעות קריפטו?

ממקומות חניה ועד בתי נופש ובתים להשכרה, הכל ייקנה בקרוב בעזרת מטבעות קריפטוגרפיים. נדל"ן שנרכש באמצעות מטבע קריפטוגרפי הופך במהירות לפופולרית בקרב קונים, מוכרים ומשקיעים.