קנו עם ביטקוין מכשירי אידוי

קנו עם ביטקוין מכשירי אידוי

תוכן עניינים

חנויות אידוי מתחילות לקבל קריפטוק כולל ביטקוין, לייטקוין ו-Ethereum, בקניית ערכות נוזל אלקטרוני ו-vape. אז איך אפשר להתחיל לקנות מוצרי אידוי באמצעות מטבעות קריפטו, הנה ההסבר שלנו.

קנו עטי אידוי וסיגריות אלקטרוניות באמצעות ביטקוין

בחנויות אידוי מקבלים כעת תשלומים באמצעות ביטקוין עבור כל דבר בחנות המקוונת. ביטקוין הוא דרך בטוחה וגמישה עבור לקוחות לשלם עבור מוצרי אידוי הכוללים מכשירי אידוי מכל סוג כולל סיגריה אלקטורנית, וופורייזרים ועוד, הן בבריטניה והן מעבר לים. קנה את מכשירי הוויפ, המיצים והאביזרים שלך עם כל מטבעות הקריפטו כגון Litepay, Ethereum ו-Bitcoin. אנו משתמשים ב-Bitpay וב-Coinbase Commerce כדי להציע מגוון דרכים לשלם באמצעות ביטקוין או altcoins עבור מוצרי vape ו-ecig באינטרנט.

איפה קונים ואפים עם קריפטו?

רוב הסיכויים שאם אתם מחפשים לקנות מכשיר אידוי עם ביטקוין או Doge, כבר יש לכם הבנה טובה בהם. הנה סיכום קצר למי שלא יודע:

מה זה ביטקוין?

ביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון, הפועל ללא בנק או מנהל יחיד. מערכת התשלומים העולמית ומטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים לבצע עסקאות בין עמיתים ישירות. זוהי דרך בטוחה ומיידית להעביר כסף בין שני אנשים.

מה הם Altcoins?

לפעמים נקראים S***coins, אלו גרסאות אחרות של מטבעות או נכסים דיגיטליים. המפורסמים כוללים Doge, Ethereum, Cardano וכדומה. מתחרים פוטנציאליים לתואר מטבע האינטרנט העתידי, אנו מקבלים את כל המטבעות הדיגיטליים העיקריים בכל הנוגע ל-vape.

חנויות מקבלות אותם במשך 5 שנים, וביולי 2021, הוספנו את Dogecoin לרשימת מטבעות הקריפטו המקובלים עבור ציוד vape. אז אם אתה רוצה לדעת היכן לבלות את Doge, או אם אתה יכול להשתמש ב-Doge כדי לקנות נוזל vape.

למה להשתמש בביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים עבור מוצרי אידוי?

בחנויות עישון רוצים להעניק ללקוחוץ גמישות רבה יותר באמצעי התשלום ולכן התחילו להכניס תשלום בביטקוין. לקוחות יכולים לרכוש מוצרי אידוי בכל מקום בעולם באמצעות המטבע הקריפטו, והם בטוחים שהם קונים בטוח ומאובטחים.

ישנם יתרונות רבים בשימוש בביטקוין לביצוע תשלומים מקוונים עבור פריטים כגון עטי אידוי. אחת מהן היא שחשבון הביטקוין שלך לא יהיה קשור לשום מוסד של צד שלישי, לא ניתן להקפיא ויש לו עמלות עסקה נמוכות בהרבה מכרטיסי אשראי.

ביטקוין הוא דרך בטוחה מאוד לשלם. עם 1000 כורים (מחשבים המריצים תוכנה) כדי להבטיח את בטיחות המטבע הקריפטוגרפי. זו רשת שמעולם לא נפרצה. אם נאמר לכם שהקמעונאים לא לוקחים ביטקוין, תשמחו לדעת שחנויות אונליין מקדמות בברכה רכישות עם המטבע הקריפטו.

Coinbase, השירות המשמש חנויות, מציג הרבה פחות מהמכשולים שספקי התשלומים המבוססים מציבים, מה שבתורו מאפשר לקמעונאים קטנים יותר להתאים את התמחור בקצה הסביר של הספקטרום.

עמלות תשלום נמוכות יותר, פירושן מחירים נמוכים יותר, מה שאומר שיש יכולת להציע סיגריות אלקטרוניות במחיר נמוך ומחירים נמוכים על ejuices.

החל מערכות אקסיג'ים למתחילים ועד למודים מכניים, אנו שואפים להיות המותג המוביל בשוק הסיגריות האלקטרוניות; אנו בטוחים שאימוץ טכנולוגיה חדשה כגון מטבעות קריפטוגרפיים ומאפשר ללקוחותינו לשלם עבור vapes או ecigs עם ביטקוין, עוזר לנו במשימה זו.

תתחיל לבזבז! אז אם אתה שואל אחת מהשאלות הבאות:

  • איפה אני יכול להוציא ביטקוין באינטרנט
  • האם אני יכול לקנות מיץ vape עם ביטקוין באינטרנט
  • היכן לבזבז אלטקוינים באינטרנט בבריטניה ומעבר לים
  • האם חנויות וופי כלשהן לוקחות את'ריום
  • איפה אני יכול לבזבז Litecoin
  • לאן לוקח מטבע דוג'ה
Facebook
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף
כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

כיצד לבחור רואה חשבון קריפטו

בחירת רואה חשבון מטבעות קריפטו היא החלטה קריטית עבור כל אדם או עסק העוסקים בתעשיית הקריפטו. עם הפופולריות הגוברת של מטבעות קריפטוגרפיים, חיוני למצוא רואה